Главная Новости

Виїздна хімчистка

Опубликовано: 18.07.2021

Хімчистка - одна з найпопулярніших послуг, якими користуються клієнти пралень, perfectclean.com.ua. Це одна з небагатьох речей, з якими не впораються навіть найкращі пральні машини-автомат. Як організувати і відкрити хімчистку? Ось короткий посібник для тих, хто хоче інвестувати в пральню.
У разі комерційного об'єкта, такого як хімчистка, пошук правильного місця є ключем до успіху і залученню клієнтів. Люди користуються послугами пральні, якщо вона знаходиться недалеко від місця проживання або в торговому центрі, тобто там, де за одне перебування можна зробити багато різних речей. Швидше, однак, ніхто спеціально не поїде з брудним одягом в що знаходиться подалі пральню. Тому ідеальне місце для відкриття хімчистки - це павільйон або приміщення в житловому районі за межами торгового центру. Варто пам'ятати, що місцевий ринок має обмежену ємність - в даний час вважається, що пральня приносить хороший дохід, якщо одним приміщенням користуються від десяти до п'ятнадцяти тисяч жителів, хоча є дані, які показують, що популярність хімчисток зростає., Так що скоро може виявитися,що для того, щоб пункт обслуговування став прибутковим, потрібно всього п'ять тисяч жителів.

Як відкрити і організувати хімчистку?


При виборі місця слід пам'ятати, що приміщення, в якому працює хімчистка, має відповідати численним критеріям, встановленим законом, також приміщення повинно бути схвалено пожежною службою або санепід. Ми знаходимося в ідеальній ситуації, якщо нам вдасться орендувати або купити приміщення, де вже розташовувалася пральня або подібне підприємство, тому що тоді витрати на адаптацію приміщення до вимогам не будуть великими. В іншому випадку потрібно час і гроші на роботу з архітекторами і будівельниками з підготовки приміщення до хімчистці. І хоча масштаби вимог можуть бути величезними, слід підкреслити, що хімчистка - це місце, де використовуються сильнодіючі, а іноді і дуже небезпечні речовини, тому стандарти безпеки повинні бути строгими. Це також відноситься до здоров'я і безпеки, а також до забезпечення безпеки персоналу нашого пункту обслуговування.
Ще один момент - це обладнання нашої хімчистки. Якщо ми хочемо зосередитися тільки на класичній хімічного чищення, нам потрібні хімічні наповнювачі. Варто зосередитися на сучасних пристроях, тому що вони мають безліч переваг - перш за все, вони безпечніше для навколишнього середовища і для співробітників, які їх обслуговують, тому що завдяки використанню системи зі зворотним зв'язком проблема шкідливих парів, які супроводжують виключений процес хімічної чистки. Якщо ми плануємо чистити і оновлювати шкіряний одяг, нам також знадобиться кабіна для просочення і фарбування шкіри за допомогою пульверизатора. Звичайно, в пральні також необхідне обладнання для обробки - прасування і ліплення - тут ідеально підійде ліпний манекен. Також нам необхідно обладнання для маркування і пакування одягу.

.

avatar
Замира Владиславовна
anskav@panskavtiha.kiev.ua
Борчукова Замира Владиславовна
Опубликовано: 18.07.2021 | Исправлено: 18.07.2021Мы уже знаем четыре основных метода, которые позволят нам превратить старый, неинтересный предмет мебели в оригинальный «душевный» предмет . Стоит знать, что самых интересных эффектов можно добиться, комбинируя сразу несколько техник. Итак, если мы хотим обновить таблицу, мы можем сделать это следующим образом:

Все комментарии
rss